Laser Tag - Soldier Fun

Laser Tag zasadą działania przypomina paintball. Jednak diametralną różnicą jest zastosowanie w Laser Tag fal podczerwieni emitowanych z karabinu, zamiast kulek z farbą, stosowanych w paintballu. Dzięki temu nie mamy do czynienia z dyskomfortem spowodowanym bólem i siniakami oraz ubrudzeniem farbą. Zasięg strzału z karabinu to aż 300 m. Odwzorowanie broni na podstawie replik dostępnych karabinów sprawia, że podczas zabawy mamy wrażenie, jakbyśmy naprawdę byli prawdziwymi żołnierzami.

Soldier-Fun organizuje Laser Tag w Koszalinie, a także w innych miastach województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli masz swój teren, gdzie można zorganizować tego typu zabawę, Soldier-Fun dojedzie do Ciebie razem ze sprzętem potrzebnym do gry.

Soldier-Fun do wyboru ma kilka scenariuszy gier: „Apokalipsa zombie” – świat opanowała choroba zamieniająca ludzi w krwiożercze zombie, „Rok 2030” – zmasowany atak obcych na ziemię, „Capture The Flag” – dwie drużyny, dwie flagi i walka o to, kto pierwszy doniesie flagę przeciwnika do swojej bazy oraz „Uwolnienie zakładnika” – bitwa, w której celem jest uwolnienie zakładnika.


Soldier-Fun
- -
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 606669998